Camera IP 4MP, Dual Light, lentila 2.8mm, IR 30m, WL 30m, Mic, SDCard, PoE, IP67 – UNV IPC2124LB-AF28K-DL2
SKU: IPC2124LB-AF28K-DL2
În stoc
În stoc
18 People watching this product now!
Descriere produs
Camera IP de tip Bullet din seria Easy de la Uniview avand urmatoarele caracteristici principale:
  • Calitate video superioara – Rezolutie 4MP;
  • Imagini de calitate in conditii de luminozitate scazuta datorita IR si WL;
  • Functii inteligente;
  • Microfon incorporat;
  • Tehnologie Ultra H.265 pentru o compresie video eficienta;
  • Posibilitate alimentare PoE;
  • Constructie robusta – rezistenta la apa si praf (IP67).
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/3′ CMOS 4.0 megapixel
Rezolutie: 4MP@25fps(2560 × 1440) 3MP/1080P/720P@30fps
Lentila: 2.8mm unghi vizualizare 93.2°
Compresie: Ultra 265/H.265/H.264
Iluminare minima: Color: 0.01 Lux (F1.6 AGC ON) 0 Lux cu IR/WL
Distanta IR: 30 metri IR-CUT filter cu AUTO-switch
Alimentare: 12 V DC ± 25% PoE (802.3af)
Consum: max. 3.9W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: 162.1 mm x 66.5 mm x 66.6 mm