Camera IP 4MP, lentila 2.8mm, Smart IR 30m, Mic, PoE, IP67- UNV IPC2124LB-AF28-ECO
SKU: IPC2124LB-AF28-ECO
În stoc
În stoc
18 People watching this product now!
Descriere produs
Camera IP de tip Bullet din seria Easy de la Uniview ce are urmatoarele caracteristici:
  • Calitate video superioara – Senzor de 1/3′, rezolutie 4MP;
  • Imagini de calitate in conditii de luminozitate scazuta datorita IR;
  • Microfon incorporat;
  • Tehnologie Ultra H.265 pentru o compresie video eficienta;
  • Alimentare PoE;
  • Constructie robusta – rezistenta la apa si praf (IP67).
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/3′ CMOS 4.0 megapixel
Rezolutie: 4MP@25/20fps(2560 × 1440) 3MP/1080P@30/25fps
Lentila: 2.8mm unghi vizualizare 97°
Compresie: Ultra 265/H.265/H.264
Iluminare minima: Color: 0.003 Lux (F2.0 AGC ON) 0 Lux cu IR
Distanta IR: 30 metri
Alimentare: PoE (802.3af)
Consum: max. 2.5W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: 139.7 mm × 61.2 mm x 65.4 mm