Camera IP 5MP, lentila 2.8mm, Smart IR 30m, Mic, PoE, IP67 – UNV IPC2125LB-AF28-A2
SKU: IPC2125LB-AF28-A2
În stoc
În stoc
15 People watching this product now!
Descriere produs
Camera IP din seria Easy de la Uniview avand urmatoarele caracteristici principale:
  • Calitate video superioara – Rezolutie 5MP;
  • Imagini de calitate in conditii de luminozitate scazuta datorita IR;
  • Microfon incorporat;
  • Tehnologie Ultra H.265 pentru o compresie video eficienta;
  • Alimentare PoE;
  • Constructie robusta – rezistenta la apa si praf (IP67).
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/3′ CMOS 5.0 megapixel
Rezolutie: 5MP(2592×1944)/4MP/3MP@20fps 1080P/720P@30fps
Lentila: 2.8 mm unghi vizualizare 94.3°
Compresie: Ultra H.265/H.265/H.264
Iluminare minima: Color: 0.01Lux (F2.0 AGC ON) 0 Lux cu IR
Distanta IR: 30 metri IR-CUT filter cu AUTO-switch
Inregistrare locala: Nu are
Alimentare: 12 V DC ± 25% PoE (802.3af)
Consum: max. 3.9W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: 157.5 × 62.5 × 62.7 mm
Greutate: 190 g.
Interfata retea: RJ45 10/100Mbps
Audio: Microfon incorporat
Protectie la supratensiune: 4kV