Camera IP de interior, 4MP, lentila 2.8mm, Smart IR 30m, Mic, PoE – UNV IPC3614LB-AF28-ECO
SKU: IPC3614LB-AF28-ECO
Stoc epuizat
Stoc epuizat
20 People watching this product now!
Descriere produs
Camera IP de tip Turret din seria Easy de la Uniview ce are urmatoarele caracteristici:
  • Calitate video superioara – Senzor de 1/3′, rezolutie 4MP;
  • Imagini de calitate in conditii de luminozitate scazuta datorita IR;
  • Microfon incorporat;
  • Tehnologie Ultra H.265 pentru o compresie video eficienta;
  • Alimentare PoE.
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/3′ CMOS 4.0 megapixel
Rezolutie: 4MP@25/20fps(2560 × 1440) 3MP/1080P@30/25fps
Lentila: 2.8mm unghi vizualizare 97°
Compresie: Ultra 265/H.265/H.264
Iluminare minima: Color: 0.003 Lux (F2.0 AGC ON) 0 Lux cu IR
Distanta IR: 30 metri
Alimentare: PoE (802.3af)
Consum: max. 2.5W
Temperatura de operare: 0°C ~ +60°C
Dimensiuni: Ø 117.8 mm × 100.1 mm