Camera IP Wise-ISP ColorHunter, 4MP, lentila 2.8mm, WL 30m, Mic, PoE, MicroSD, Color 24/7 – UNV IPC3624LE-ADF28K-WP-L
SKU: IPC3624LE-ADF28K-WP-L
Stoc epuizat
Stoc epuizat
15 People watching this product now!
Descriere produs
Camera IP tip Turret din seria ColorHunter de la UNV avand urmatoarele caracteristici principale:
  • Tehnologia WDR de 120dB permite obtinerea unor imagini clare in scene cu lumina puternica;
  • Microfon incorporat pentru inregistrarea clara a sunetului;
  • Ultra Motion Detection – Eliminarea alarmelor false prin clasificarea tintei om/vehicul;
  • Tehnologie Ultra 265 pentru o compresie video eficienta;
  • Constructie robusta – rezistenta la apa si praf (IP67).
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/1.8′ 4.0 megapixel CMOS
Rezolutie: 4MP(2560 × 1440)@25fps /3MP/1080P/720P@30fps
Lentila: 2.8 mm unghi vizualizare 107.6°
Compresie: Ultra-H.265/H.265/H.264/MJPEG
Iluminare minima: Color: 0.0003Lux (F1.0 AGC ON)
Distanta WL: 30 metri
Alimentare: 12 V DC ± 25% PoE (802.3af)
Consum: max. 3.5W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: Ø 118 mm × 106 mm