Camera IP Wise-ISP ColorHunter, 4MP, lentila 2.8mm, WL 40m, Mic, Alarm, PoE, Color 24/7, IK10 – UNV IPC2B14SE-ADF28K-WP-I1
SKU: IPC2B14SE-ADF28K-WP-I1
În stoc
În stoc
17 People watching this product now!
Descriere produs
Camera IP din seria ColorHunter de la UNV avand urmatoarele caracteristici principale:
  • Tehnologia WDR de 130dB permite obtinerea unor imagini clare in scene cu lumina puternica;
  • Microfon incorporat pentru inregistrarea clara a sunetului; intrare si iesire audio;
  • Intrare si iesire alarma;
  • Monitorizarea numarului de persoane si a densitatii multimii;
  • Tehnologie Ultra 265 pentru o compresie video eficienta;
  • Constructie robusta – rezistenta la apa si praf (IP67), rezistenta la vandalism (IK10).
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/1.8′ 4.0 megapixel CMOS
Rezolutie: 4MP(2688 × 1520)/3MP/1080P/720P@30fps Triplu stream
Lentila: 2.8 mm unghi vizualizare 110.4°
Compresie: Ultra-H.265/H.265/H.264/MJPEG
Iluminare minima: Color: 0.0003Lux (F1.0 AGC ON)
Distanta WL: 40 metri
Alimentare: 12 V DC ± 25% PoE (802.3af)
Consum: max. 4.5W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: 265.2 mm x 95.2 mm x 82.9 mm