Camera IP, Wise-ISP, ColorHunter, 8MP, lentila 2.8mm,WL 30m, Mic, PoE, IK10, color 24/7 – UNV IPC3528LE-ADF28K-WP
SKU: IPC3528LE-ADF28K-WP
În stoc
În stoc
15 People watching this product now!
Descriere produs
  • Tehnologie Ultra 265 pentru o compresie video eficienta;
  • Functie coridor – format 9:16;
  • Microfon incorporat;
  • Slot card SD;
  • Posibilitate alimentare PoE;
  • Constructie robusta – rezistenta la apa si praf (IP67), rezistenta la vandalism (IK10).
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/1.8′ CMOS 8.0 megapixel
Rezolutie: 8MP@20fps (3840×2160) 5MP/4MP/2MP/@30/25fps
Lentila: 2.8 mm unghi vizualizare 111°
Compresie: Ultra 265 H.265 H.264 MJPEG
Iluminare minima: Color: 0.0003lux (F1.0 AGC ON)
Lumina Alba: pana la 30m tehnologii ColorHunter & Wise-ISP – Imagini color 24/7
Inregistrare locala: Micro SD max. 512 GB (neinclus) functie ANR
Alimentare: 12 V DC ± 25% PoE (802.3af)
Consum: max. 5W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: Ø 128 mm x 100 mm