Cititor de proximitate seria Pro, tastatura, M1 13.56 MHz, RS485, Wiegand 26/34, Buzzer – HIKVISION DS-K1102AMK
SKU: DS-K1102AMK
În stoc
În stoc
17 People watching this product now!
Descriere produs
Pro 1102A Series Card Reader
Caracteristici premium pentru o securitate avansata:
-Semnal sonor integrat pentru confirmarea rapida a operatiunilor
-Compatibilitate cu protocoalele RS-485 si Wiegand (W26/W34)
-Sistem de alarma anti-manipulare pentru protectie sporita
-Suport pentru citirea cardurilor M1 la frecventa de 13,56 MHz
Producator: HIKVISION
Alimentare: 12 VDC 500 mA
Consum de energie: max. 2 W
Frecventa carduri suportate: carduri Mifare frecventa: 13.56 MHz
Conectivitate: RS-485 si protocol Wiegand (W26/ W34)
Distanta de citire: 50 mm
LED stare: DA
Tastatura integrata: Da 12 taste illuminate
Beeper integrat: Da
Watchdog: Da
Dimensiuni: 121 mm × 86.5 mm × 14 mm