Injector PoE+, 2 x RJ45 Gigabit, 30W – IP-COM PSE30G-AT
SKU: PSE30G-AT
În stoc
În stoc
17 People watching this product now!
Descriere produs
Caracteristici principale
  • Performanta ridicata: Este conform cu standardele IEEE 802.3af si IEEE 802.3at;
  • Putere si Viteza: Ofera o putere de iesire de pana la 30W si suporta viteze de transfer Gigabit (10/100/1000Mbps) prin portul RJ45;
  • Instalare usoara: Este un dispozitiv ‘Plug and Play’, neavand nevoie de configurare software.
Producator: IP-COM
Interfata: 2 x RJ45 Gigabit
Alimentare: 100 ~ 240V AC
Temperatura de operare: 0°C ~ 40°C
Dimensiuni: 132.3 mm x 60 mm x 33 mm
Putere PoE: 30W