SKU: CS-HG2-R100-60HC(Pro)
În stoc
În stoc
14 People watching this product now!
Descriere produs
Automatizare poarta culisanta pusa in miscare de catre un motor de 24V DC ce asigura o performanta dar si o viteza ridicata pentru porti cu greutatea de max. 600 kg.
Sistem complet echipat, control fara efort
HG2 600 Pro este echipat cu toate functiile necesare pentru o utilizare fara complicatii.
Semnal luminos pentru avertizare, camera pentru supraveghere
Conexiune Wi-Fi mai rapida si stabila
Senzori inteligenti, acces mai sigur
Constructie robusta, rezistenta la intemperii
Continut cutie:
Motor:
Alimentare: 24V DC
Putere max.: 250W
Iesire lampa avertizare/camera: 10 – 18V DC / 700mA
Dimensiuni: 249 x 221 x 244 mm
Greutate: 7 Kg
Sonerie Wi-Fi HaLow:
Functii inteligente: Detectie inteligenta a miscarii umane detectare a stationarii prelungite
Continut intr-o pereche: 1 transmitator TX + 1 receptor RX
Temperatura de functionare: -30°C ~ 55 °C IPX5
Alimentare: 12V DC
Putere nominala max.: 0.8 W (TX + RX)
Producator : EZVIZ
Iesire de tensiune pentru sistemul de blocare: 12V DC / 1.5A
Temperatura de functionare: -30°C ~ 60 °C IP55
Intrare fotocelule: max. 2 perechi nepolarizate
Iesire lampa: 230V AC max. 100W
Rezolutie: 2K (2048 × 1536)
Fotocelule:
Distanta: max. 10 metri
Camera cu lampa de avertizare:
Metoda de conectare: Conexiune prin cablu cu 2 fire
Alimentare: 110 – 240V AC
Wi-Fi: Wi-Fi6: IEEE802.11b/g/a/n/ac/ax; Wi-Fi HaLow: IEEE802.11ah
Frecvente Wi-Fi: 2.4 GHz / 5 GHz
Putere intrare: 230V AC / 50Hz (principal) 14.6V DC (baterie backup)