Sursa alimentare cu 8 canale, 12V DC, 5A, 60W – HIKVISION DS-2FA1205-C8
SKU: DS-2FA1205-C8
Stoc epuizat
Stoc epuizat
20 People watching this product now!
Descriere produs
DS-2FA1205-C8 Sursa de alimentare in comutatie
Aceasta sursa de alimentare ofera o putere totala de 60W, asigurand 12VDC / 1A pe canal (cu un curent total de pana la 5A), ideala pentru camere de supraveghere si alte echipamente de securitate.
 Caracteristici cheie:
  • Protectie avansata la supracurent, scurtcircuit si supratensiune
  • Performanta excelenta EMC, asigurand functionare stabila si fara interferente.
  • Design compact, perfect pentru spatii reduse si instalare rapida.
  • Compatibila cu camerele de supraveghere si alte dispozitive 12VDC.
  • Interval larg de tensiune de intrare: 150 – 285 VAC, pentru functionare fiabila chiar si in conditii de retea instabila.
Exemple de camere compatibile
Sursa de alimentare este potrivita pentru multe modele din seriile Hikvision, inclusiv:
Camere de retea (IP): Multe camere IP din seriile Value si Pro functioneaza la 12 VDC.
Camere Turbo HD (analogice): Majoritatea camerelor analogice din seriile Turbo HD utilizeaza alimentare la 12 VDC.
Producator: HIKVISION
Alimentare: 150 pana la 285 V c.a. 47 Hz pana la 63 Hz
Iesire alimentare: 12 VDC / 1 A per canal 60 W
Compensare lungime cablu: Normal: 12 VDC Lung: 13 5 VDC Ex-Lung: 15 VDC
Ripple si zgomot: 0 15 Vp-p (150 mV)
Conector intrare AC: C8
Conector iesire DC: Mufa DC – terminal de retea
Indicator LED: Verde
Temperatura de operare: 0°C pana la 40°C
Dimensiuni: 144 mm × 109 5 mm × 33 mm