Sursa de alimentare 12V, 2A – SDC SDC-12D2E
SKU: SDC-12D2E
În stoc
În stoc
14 People watching this product now!
Descriere produs
Tensiune intrare: 110-240VAC 50-60Hz
Tensiune iesire: 12Vcc +/- 10% 2A (max. 24W)
Dimensiuni: 85 x 45 x 30 mm
Greutate: 190 gr.
Dimensiune conector tata: 5.5×2.1mm