Sursa de alimentare 12V, 3A – SDC SDC-12D3E
SKU: SDC-12D3E
Stoc epuizat
Stoc epuizat
10 People watching this product now!
Descriere produs
Tensiune intrare: 110-240VAC 50-60Hz
Tensiune iesire: 12Vcc +/- 10% 3A (max. 36W)
Dimensiuni: 110×45×32mm
Greutate: 240 gr.
Dimensiune conector tata: 5.5×2.1mm