Sursa de alimentare 12V, 4A – SDC SDC-12D4E
SKU: SDC-12D4E
În stoc
În stoc
17 People watching this product now!
Descriere produs
Tensiune intrare: 110-240VAC 50-60Hz
Tensiune iesire: 12Vcc +/- 10% 4A (max. 48W)
Dimensiuni: 116×50×32mm
Greutate: 280 gr.
Dimensiune conector tata: 5.5×2.1mm