Sursa de alimentare DC 24V 1.5A – MikroTik SAW36-240-1500
SKU:
SAW36-240-1500
În stoc
În stoc
10
People watching this product now!
Ridicare personală
Luni - Vineri
Livrare prin curier
2 - 3 zile
Solicită postare în SICAP
Metode de plata:
Descriere produs
Sursa de alimentare fiabila de 24V / 1.5A (36W), disponibila acum si separat – ideala ca rezerva sau pentru inlocuire.
Echipamentelor compatibile:
- C53UiG+5HPaxD2HPaxD
- CRS310-8G+2S+IN
- E62iUGS-2axD5axT
- L009UiGS-2HaxD-IN
- L009UiGS-RM
- MA53UG+HbeH
- RB4011iGS+RM
- RB5009UG+S+IN
- RBD53iG-5HacD2HnD
Tensiunea de intrare: 230V AC
Tensiunea de iesire: 24V DC 1.5A
Putere: 36W