Sursa de alimentare in comutatie, 54V/2.2A, 120W, sina DIN – Ruijie Reyee RG-NIS-PA120-54
SKU: RG-NIS-PA120-54
În stoc
În stoc
20 People watching this product now!
Descriere produs
Ruijie RG-NIS-PA120-54 este o sursa de alimentare industriala de inalta fiabilitate, proiectata pentru echipamente de retea si aplicatii profesionale. Conceputa pentru montare pe sina DIN, aceasta ofera o tensiune de iesire stabila de ~52 – 55V DC si o putere totala de 120 W, asigurand o alimentare eficienta si sigura pentru orice dispozitiv.
Model / producator: Ruijie Reyee
Tensiune intrare: 90-264V AC 50/60 Hz 4A
Tensiune iesire: 52.38 – 55.62V DC
Curent maxim: 2.2A
Putere nominala la iesire: 120W
Protectie: suprasarcina / scurtcircuit / supratensiune / supraincalzire / EMC / ESD
Temperatura de operare: -40°C ~ +70°C
Carcasa: metal
Dimensiuni: 35 x 100 x 125 mm