Sursa neintreruptibila – UPS 1200VA/720W TM-LI-1k2
SKU: TM-LI-1k2
În stoc
În stoc
18 People watching this product now!
Descriere produs
Sursa de alimentare neintreruptibila 1200VA/720W, 2 x acumulatori 12V/7Ah incorporati. Echipat cu3 prize schuko ce permite conectarea directa a echipamentelor.
  • Plaja larga de tensiuni de alimentare
  • Reglaj automat dupa tensiunea de alimentare (AVR)
  • Pornire la rece (DC)
  • Control CPU
  • Circuite electronice realizate prin tehnologie SMD
  • Protectie la suprasarcina si scurtcircuit
  • Alarma acustica si vizuala
  • Curent de incarcare controlat automat si protectia acumulatorilor la supraincarcare/ descarcare
  • Plaja larga de frecvente de intrare, compatibilitate cu generatoare mici
  • Gestionare inteligenta a acumulatorilor
  • Repornire automata
  • Acumulatorii beneficiaza de 1 an garantie
Tensiune de alimentare: 230Vac ± 25% 50/60 Hz ± 0 5%Hz
Plaja tensiunii de alimentare: 162~290 VAC
Frecventa: 60/50 Hz
Tensiune la iesire (mod acumulator): ± 10%
Forma de unda (mod acumulator): dreptunghiular
Frecventa (mod acumulator): 60 Hz sau 50 Hz± 1 Hz
Timp transfer: 2-6 ms 10 ms max.
Tip acumulator: Plumb acid fara intretinere 2 buc. x 12V/7Ah
Temperatura de functionare: 0 -40 °C (fara condens)
Dimensiuni: 347x 140 x 170 mm