Switch 4 x RJ45 10/100 Mbps PoE, 1 x RJ45 10/100 Mbps, Unmanaged – HIKVISION DS-3E0105P-E
SKU: DS-3E0105P-E
În stoc
În stoc
12 People watching this product now!
Descriere produs
Caracteristici cheie
  • Protectie la supratensiune 6 kV – dispozitivul este protejat impotriva descarcarilor electrice;
  • Buget de putere PoE – ofera un total de 60 W, cu un maxim de 30 W per port;
Producator: HIKVISION
Tip switch: Layer 2
Porturi PoE: 4 x RJ45 10/100 Mbps
Porturi uplink: 1 x RJ45 10/100 Mbps
Standard PoE: IEEE 802.3af/at
Putere PoE: total 60W max. 30W/port
Capacitate switching: 1 Gbps
MAC Address Table: 1K
Forwarding Rate: 0.74 Mpps
Packet Buffer: 448 Kbits
Tensiune alimentare: 48V DC 1.35A
Consum maxim: 65W
Protectii: Supratensiune 6kV EMC
Temperatura operare: 0°C ~ +40°C
Racire: Pasiva (fanless)
Mod instalare: Dekstop / Wall
Dimensiuni: 105 mm x 27.6 mm x 83.1 mm